У Києві відбулася презентація результатів досліджень в межах діяльності Ради з когнітивної деокупації Криму. Захід був організований Представництвом Президента України в АРК та Фондом «Партнерство за сильну Україну».
Постійна представниця президента в АРК Таміла Ташева ознайомила учасників заходу про результати роботи Ради, зокрема, про проблемні питання дослідження, конкретні ініціативи, що розробляються членами Ради, роботу щодо збереження національної ідентичності народів України, мовної політики, збереження культурної спадщини та розвитку міжнаціонального діалогу.
В обговорені презентаційних матеріалів взяли участь члени правління ГО «Центр комунікаційно-контентної безпеки», які висловили свою позицію щодо когнітивної деокупації Криму.
У ході презентації учасники заходу звернули увагу на певні аспекти, пов’язані з проведенням соціологічних опитувань за темою презентації, наголосили на необхідності продовження цієї важливої роботи та затвердження напрацьованих документів урядом, а також розробці нових законно-правових актів з деокупації та реінтеграції Криму.
Довідково. Стратегія когнітивної деокупації Криму та план заходів щодо реалізації Стратегії у 2024-2027 роках розробляються з 2022 року. Основу документа напрацьовано на основі інтерв’ю, проведених анонімно з 22 українськими та кримськотатарськими експертами з різних професійних сфер. На базі представництва президента України в АРК діє Рада з когнітивної деокупації Криму, до складу якої входять представники державного та громадського сектору, правозахисники, експерти, науковці, медійники.
Фото надано прес-службою Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.
Be the first to comment on "Про перспективи когнітивної деокупації Криму"