Елементна база гібридно-месіанських агресій

ЗМІ, ЗМК, платформи і мережі, пов’язані із РФ, потребують лінійної і сферної нейтралізації

При аналізі гібридно-месіанських агресій РФ проти України за два останніх десятиліття (нова якість з 2013 року) через призму комунікаційно-контентної парадигми є сенс сприймати реальність, в якій зафіксувати, що всі нинішні російські системи продукування контенту чи інфраструктурні сервіси і технологічні хаби, платформи, мережі і навіть криптокультурні інвестиційно-фінансові запити, фінансові проекти, бізнеси є елементною базою цих гібридно-месіанських агресій.

В умовах глибинного путінства ((«Владислав Сурков: Долгое государство Путина», НГ, 11.02.2019) важливо розуміти рівні маркетингових поєднань для продукування потокового контенту та динамічних залежностей, що використовують путінці. Адже навіть проста лінгвістична форма нібито українських ЗМІ, що контекстно працює на агресора, є його опосередкованою перевагою. Розмови про демократичні норми чи принципи журналістики в такому випадку є лише способом ведення інформаційно-пропагандистських операцій з боку Кремля проти конкретної країни. Нерозуміння цього веде до програшу цієї країни агресору і програшу європейської (як мінімум) демократії взагалі.

Повідомлення про те, що в Естонії призупинило роботу російське пропагандистське інформаційне агентство Sputnik Естонія через санкції з боку влади є підтвердженням розуміння уряду країни загрози з боку Кремля та хоч і запізнілий, але дієвий спосіб захисту національних інтересів.

Тому приклад Естонії – це процедурні експертизи послідовності дій, які ми маємо не просто наслідувати, а поглиблювати і розширювати. І не тільки як систему заборони діяльності пов’язаних з політичним режимом РФ ЗМІ і ЗМК, а передусім як потокову альтернативу застосування українського контенту, який має бути значно вищим за якістю і динамічними показниками енергетик, стилістик, реальностей тощо.

Григорій Любовець, Валерій Король (ГО “Центр ККБ”)

(При актуалізації опису комунікаційно-контентних орієнтирів наведеного резонансу використувалася наступна джерельна база:

https://www.rbc.ua/ukr/news/estonii-zakryli-propagandistskoe-rossiyskoe-1577868568.html

http://www.ng.ru/ideas/2019-02-11/5_7503_surkov.html)

Be the first to comment on "Елементна база гібридно-месіанських агресій"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*