Фосфорні бомби та рубль: окупанти демонстративно знищують мирні середовища

Україна в умовах глобальної гібридної агресії путінської РФ: огляд публічних резонансів за добу

Висновки:

Двадцять девята доба дев’ятого року двобою України із геноцидним варварством путінської неомосковії.

128 вбитих дітей та більш як 172 поранено. В цьому статистичному порядку вбитих дітей кожна доля – це вирок діючим міжнародним інституціям, які до цих пір не спромоглися вийти з імітаційних закликів до миру і звернутися до реального стану речей, що вимагає негайного спротиву путінцям.

Чи можуть вони відповісти на запитання – як тепер бути світу без талантів і мрій Каті Дяченко з Маріуполя? Одиннадцятирічна українська гімнастка Катя Дяченко загинула під завалами у Маріуполі. Снаряд путінських терористів влучив прямо в будинок, де на той момент була дівчинка. Як світові жити без 128 дітей підло і демонстративно вбитих варварами ХХІ століття? Як світові відчувати себе у безпеці, коли всі норми й закони брутально порушені? На ці всі питання маємо спільно з європейською і світовою громадою відповісти вже найближчим часом, без зволікань і роздумів. Бо зараз ми – стала демократія – знаходимося на лінії розлому і кожне наше необачне рішення може обернутися трагічними наслідками для людства.

Росія цілеспрямовано нищить міста і села. Їхній принцип – випалена земля. Це помста українцям за те, що відмовилися коритися московитським ординцям. Зараз росія готується атакувати власні цивільні об’єкти, щоб звинуватити ЗСУ, і вже є заява керівника прикордонної Бєлгородської області рф В. Гладкова про те, що в селі його регіону вибухнув снаряд, випущений начебто з території України, є постраждалі. Це інформаційна підготовка до чергової провокації путінських терористів.

СБУ масово затримує нових тестувальників ідеї «новоросії».

Зрештою зафіксований злочин проти людяності: росія вночі 22 березня застосувала над Ірпенем фосфорні боєприпаси (раніше окупанти бомбили ними міста на Луганщині).

Маємо оперативно і дієво довести світовій громаді правду про цей злочин. Бо є небезпека, що Кремль застосує всі свої комунікаційно-контентні можливості для того, щоб звинувати у цьому ЗСУ. В таких випадках путінці майстерно імітують доказові аргументи, акценти, нюанси, стилістику проти України і тоді нам стократ буде важче довести їхню провину.

На тлі цих подій постає нагальна проблема використання на державному рівні існуючих і потенційних можливостей комунікаційно-контентної безпеки, якій наразі не приділяється достатньої уваги з боку держави. Чому це важливо? Бо сьогодні відбувається цинічна геноцидна бійня в парадигмі ККБ і всі засади, технології, методики інформаційної безпеки безпорадні.

Першість в масштабах донесення та трактуванні інформації (а це безперервні потоки) досягається адекватною щільністю, темпом, генеративними креативно-технологічними спроможностями. Сподіватися, що переможе безтехнологічна правда, не варто, бо нині вік цифрових змагань.

Задумайтеся, чому вони це (фосфорні бомби) роблять демонстративно і ефектно (вночі)? Відповідь дуже проста – для того щоб емоційно вразити, шокувати. А якщо до цього (тобто відео) додати текст, заряджений енергетикою присутності, емоціями гніву тощо, то звинувачення у власному злочині, перекладені на українців, можуть отримати розуміння і підтримку в багатьох кінцях світу.

Тому маємо бути адеватними реальним процесам, не нехтувати комплексністю засобів та технологій ККБ. Якщо б путінцям була потрібна була фізично-мілітарна ефективність дії, то бомбували б білим днем, а тут включаються зовсім інші механізми комунікаційно-контентних агресій.

Зараз на Херсонщині окупанти намагаються створити нову технологію та одночасно геостратегічний полігон по демонстративному знищенню не лише мирних середовищ, а й всього простору України. Нова якісна ознака окупації передбачає знищення на цій території всієї життєво необхідної інфраструктури, яка давала людям автономність і партнерські взаємини. Натомість вводиться повна залежність від влади (привіт СРСР). Місцеві мешканці (українці) доводяться до такого стану, за якого вони погодяться на будь-яку владу. Для цього цілеспрямовано і технологічно руйнується сільське господарство, дозволяється мародерство з боку «асвабаділєй», грошовою одиницею стає рубль. Таку перспективу путінці запланували для всієї України.

Світ має усвідомити небезпеку повзучої путінської геноцидності, яка накриватиме простори мирного життя. І тоді минула реальність українців буде замінена варварством біомас, де не існуватиме ні суспільства, ні гідності, ні честі. Це все замінять подачки з «барского стола».

Наразі це картина апокаліптичного майбутнього, яка можлива лише за абсолютної перемоги агресора, тобто це уявна ситуація, яку планували реалізувати путінські технологи. Їхній прорахунок полягає у тому, що вони традиційно не врахували волелюбність, дух свободи та незалежності й інші чинники суто української ментальності, об які розбиваються ось уже місяць московитські орди.

Україна – не Росія. Це головна помилка, яку до цих пір не можуть усвідомити у Кремлі. Тому нав’язування рубля навіть при тому, що планується запустити (вже друкуються) 2,5 мільярда фальшивих рублів для тимчасово захоплених територій, не спрацює. У нас немає такої кількості зрадників, які б повелися на примітивізм московитів.

Хроніка подій. Українці готові захищати свої міста і села до останнього – голова Київської ОВА. Росіянам не вдасться не те що взяти, а навіть наблизитися до Чернігова – Арестович. Настрої в армії лукашенка далекі від піднесених. Загарбники зізнались, що війна в Україні перевершила втрати у Чечні – СБУ перехопила розмову.”Мразі і гадьониші”: оприлюднили запис спілкування російського генерала з підлеглими. Чубайс звільнився з посади спецпредставника путіна і покинув рф – ЗМІ. Ринки у Херсоні охоронятиме «Муніципальна варта». Байден назвав реальною загрозу застосування росією хімзброї в Україні. Мер Маріуполя Бойченко не у місті, але перебуває на постійному зв’язку – Кириленко. Шмигаль нагородив енергетиків, які працюють на передовій. Сирія провалює план залучення бойовиків до війни в Україні на боці росії – розвідка. У Мелітополі російські солдати будують свою військову базу тощо.

Медичний простір протиборства стає жорсткішим і дієвішим. Війська рф обстріляли вже 58 «швидких», загинули шестеро медиків. У Сумах тіла росіян отруюють середовище, в місті шукають місце для братської могили. Це можна розглядати як санітарну агресію, спрямовану на дестабілізацію ситуації та звинувачення України в негуманному поводженні з загиблими. Потрібно налагоджувати співпрацю з Міжнародним червоним хрестом для створення окремої спеціальної місії з передачі загиблих росіян до РФ.

Гуманітарні катастрофи. На Чернігівщині війська рф направили авто українців на заміновану трасу – троє загиблих. Війська рф майже знищили Маріуполь, потрібна евакуація всіх цивільних – Верещук. У Маріуполі загарбники знищили будівлю Художнього музею імені Архипа Куїнджі. Як вийти з режиму “виживання”: поради Офісу омбудсмана для роботи з переселенцями  тощо.

В комунікаційно-контентний дизайн публічності включилися різні засоби та вектори контентної дії: Зеленський виступив перед парламентом Франції. Ансамбль Вірського вирушає у світове турне для підтримки української культури. Релігійна громада на Черкащині вийшла з московського патріархату. У Хмельницькому пройшов Марш матерів України. Медійники просять іноземних колег не називати вторгнення росії «українською кризою» чи «конфліктом»тощо.

Центр ККБ

Be the first to comment on "Фосфорні бомби та рубль: окупанти демонстративно знищують мирні середовища"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*