Путінська росія – осередок абсолютного зла, яке загрожує світовій цивілізації

Через призму подій в Україні світова громада усвідомлює потенційну можливість власних втрат, які можуть настати, якщо не зупинити кремлівське варварство. Насамперед це втрати ціннісні. Не можна допустити, щоб надбання людства порухом глобального гібридного тероризму були зведені нанівець.

Тотальне демонстративне онлайн-нищення України і українства на очах усього світу є технологічною новацією путінського режиму. Це своєрідна «проба пера» глобального гібридного тероризму перед тим, як застосувати ці напрацювання до інших держав світу, зокрема країн Балтії та Польщі.

Відмова путіна йти на компроміси, які європейське співтовариство намагається йому запропонувати, укотре підтверджує це припущення. За словами канцлера Австрії Карла Негаммера, який зустрічався з кремлівським імперцем 11 квітня, російський президент повністю розмірковує «за логікою війни». Отже, очевидним стає розуміння того, що путінізм – це диктатура геноцидності, а не просто війни чи терористичної агресії на геостратегічних полігонах континентів. Прагнення путіна знищити українців є геноцидом, відверто говорить президент США Джо Байден: «Так, я назвав це геноцидом, адже стає все зрозуміліше, що путін просто намагається знищити ідею українства, і доказів цього стає дедалі більше». Хоча правомірність застосування цього терміна щодо дій імперських вояків в Україні мають визначити юристи, на думку Байдена, для нього «це виглядає саме так».

Путінізм як комплекс технологічно-ресурсних систем і стилістик знищує простір мирності і міжнародного права. Так він руйнує основу цивілізованого життя.

Ми фіксуємо хвору логіку диктатора, який за допомогою своїх посіпак роками переводив суспільні стани рф в одержавлено-корпоративні, а згодом це державне утворення трансформував в узурпаційно-режимне існування на базі комбінованого месіонізму, тотального цинізму та глобального гібридного тероризування.

Маємо справу із технологією трансформаційної конкретики з утвердження геостратегічного простору зла. Цю технологію жодним чином не можна вважати регіональною чи точковою, вона претендує на увесь світ. Найстрашнішим є те, що путінці перевели терор і геноцид із факту в технологічний інтелектуально-вербальний процес.

Для науки предметом досліджень, безсумнівно, буде вивчення характерних змін свідомості та менталітету великої маси людей, які під впливом відповідних пропагандистсько-ідеологічних чинників втратили здатність до адекватного сприйняття реальності і погодилися бути інструментом бездумності та бездушності. Цей соціум живиться енергетикою і настроєм поведінки фанатично-абсолютного світосприйняття власної безмежної безкарності. Він з легкістю звільнився від докорів совісті, емпатії, гідності, волі, свободи, гуманістичної культури тощо. Експеримент над цим соціумом тривав не одне століття і зрештою вийшов на фінальний результат. Ми сьогодні фіксуємо створення осередку абсолютного зла, яке загрожує не окремій державі чи народові, а світовій цивілізації.

Походження цього зла сягає в історичну далечінь, в ті часи, коли московія вирішила змінити свою історію і користуватися надалі чужими коренями, не своєю джерельною базою. Відчуття провини за цю крадіжку переслідувало кремль весь час і поступово переросло в потребу доводити всім свою правоту силою. Так тривало цілі історичні епохи. Зараз це історичне намагання ствердити себе через приниження інших поєдналося з психологічним зламом однієї людини, яка свій внутрішній страх перед світом зробила страхом світу.

У програмі на телеканалі NBC колишній президент США Барак Обама заявив: «путін завжди був нещадним як до свого народу, так і до інших. Він завжди був людиною, охопленою цим викривленим, спотвореним почуттям образи та етнічного націоналізму». Такої ж позиції дотримується і президент Франції Емманюель Макрон, який стверджує що в путіна «образа переросла в параною».

Раніше окремі прояви цього зла на власній (нищення етносів, голодомори) та чужій (участь у нескінченних війнах і агресіях) територіях сприймалися міжнародним товариством радше як захист державних інтересів московії. Те, що це насправді перетворилося на геостратегічне явище тотальної геноцидності, яке московитська неоімперія насаджує як альтернативне джерело існування сучасної цивілізації, світ побачив лише на прикладі повномасштабної агресії проти України.

Сьогодні міжнародне співтовариство зіткнулося з проблемою глобального провалля у сфері прав людини, про що під час презентації Звіту про дотримання прав людини у країнах за 2021 рік заявив держсекретар США Ентоні Блінкен. І причиною цього, на його думку, є війна рф проти України.

Розірвати цей простір глобального зла вже заходилися 42 країни, які зараз пришвидшують процес розслідування злочинів рф проти України в межах Міжнародного кримінального суду. Міжнародний суд над путінізмом і особисто над його творцем має стати катарсисом для нинішнього світу. І відправною точкою для побудови нової системи міжнародної безпеки вільного демократичного світу.

Валерій Король, Григорій Любовець, Центр ККБ

 

Be the first to comment on "Путінська росія – осередок абсолютного зла, яке загрожує світовій цивілізації"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*