Нейтралізація публічного негативу можливостями комунікаційно-контентної безпеки

Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Контент негативу: як захистити себе та країну під час тотального інформаційного протистояння» відбулася у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Захід був присвячений розгляду проблематики сучасного інформаційного простору держави та аспектам комунікаційно-контентної протидії агресіям проти України з боку путінської Росії.

Організаторами конференції виступили Науково-дослідний центр ВІКНУ, ГС «Український інститут безпекових досліджень» та ГО «Центр комунікаційно-контентної безпеки».

Участь у міжнародній науково-практичній онлайн конференції взяли представники Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій МО України, Управління преси та інформації МО України, пресофіцери окремих бригад ЗС України, науковці Науково-дослідного центру ВІКНУ, вітчизняні експерти з питань інформаційної безпеки, представники Європейського командування ЗС США (United States European Command, Stuttgart, Germany), Фонду “Центр досліджень Польща-Україна” (Республіка Польща) тощо.

Учасники конференції – Максим Білан, Олександр Гайн, Ярослава Зоріна, Валерій Король, Григорій Любовець, Владислав Селезньов, Robert l. Ditchey II, Даріуш Матерняк та інші – зосередили свою увагу на розв’язанні проблеми впливів публічно-контентних негативів гібридних агресій на суспільство та особовий склад Збройних Сил України, а також на визначені підходів до оптимізації і нейтралізації негативів потоково-контентних середовищ, у яких перебуває військовослужбовець під час виконання функціональних обов’язків, зокрема в різних станах напруження – від активного (бойового) до відновлювального та мотиваційного.

В ході виступів та дискусій учасники заходу дійшли загальної думки, що нейтралізація публічного негативу можливостями комунікаційно-контентної безпеки – це зведення уваги до нього в інформаційному просторі до нуля. На думку науковців та експертів, це найефективніша стратегія нелінійного інформаційного протиборства.

 

Be the first to comment on "Нейтралізація публічного негативу можливостями комунікаційно-контентної безпеки"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*