Форпост майбутнього: мислити, впливати, перемагати

Спільна ініціатива Українського ПЕН та Центру комунікаційно-контентної безпеки має на меті підвищити обізнаність військової молоді з українською культурою.

В рамках проєкту “Форпост майбутнього: мислити, впливати, перемагати” відбудеться серія зустрічей курсантів та ліцеїстів з сучасними українськими інтелектуалами, письменниками, журналістами та правозахисниками. Також передбачено, що військовослужбовців забезпечать книжками найкращих творів сучасної та класичної української літератури.

“Чи потрібна культура нашій молоді в умовах війни? Чи необхідно (й достатньо) її навчати основам військової справи та готувати до відбиття агресії з боку нашого ненажерливого сусіда — Московії? Ми впевнені, що без глибинної культурної ідентифікації наша цивілізаційна борня втрачає фундамент спротиву”, — зазначає голова правління Центру комунікаційно-контентної безпеки Валерій Король.

Перша зустріч у Львівському ліцеї імені Героїв Крут відбулася 7 листопада. Із ліцеїстами зустрівся письменник, коміксист, ґейм-дизайнер, перекладач, публіцист і музикант з Сіверськодонецька Володимир Кузнєцов.

Крім знайомства з літературою курсанти та ліцеїсти матимуть можливість розвинути свої знання в сфері медіаграмотності, прав людини, протидії дезінформації.

“Ми запускаємо новий освітній проєкт, маючи на меті познайомити ближче майбутню військову еліту України з культурою країни, якій вони даватимуть присягу. Особливо важливо це робити під час війни із ворогом, котрий століттями намагається цю культуру знищити. Ми також плануємо вчити молодь критичному мисленню, протистоянню пропаганді і дезінформації”, — наголошує заступник виконавчої директорки Українського ПЕН і координатор проєкту Максим Ситніков.

***

Координатор проєкту: Максим Ситніков

Проєктна менеджерка: Анастасія Левкова

Український ПЕН – культурна і правозахисна громадська організація, що об’єднує українських інтелектуалів – письменників, журналістів, науковців, видавців, перекладачів, правозахисників, культурних менеджерів. Налічує понад 170 членів і є одним із 146 національних центрів Міжнародного ПЕН. Є співзасновником Премій імені Василя Стуса, імені Юрія Шевельова та імені Георгія Ґонґадзе.

Центр комунікаційно-контентної безпеки – громадська організація, місія якої полягає у публічній легалізації та імплементації компетенцій методологічних та системно-практичних розвідок проблематики комунікаційно-контентної безпеки.

Be the first to comment on "Форпост майбутнього: мислити, впливати, перемагати"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*